Gitar, günümüzde en çok merak edilen ve öğrenmek isteyenlerin sayısının fazla olduğu enstrümanlardan biri. Ne yazık ki bu anlamda bilgi sahibi olmak için yazılı kaynaklar çok az, az sayıda olan kaynaklar da karmaşık ve istenilen sürede eğitimi tamamlamayan kitaplar. Gitar Kursu İzmir olarak bu yazımızda size kısa sürede gitar öğreten kitap hakkında yazı yazacağız.

Gitar Teknikleri

Gitar Teknikleri

Hızlı Gitar Öğrenme Kitabı

Piyasada ne yazık ki az bulunan ve karmaşık olarak ele alınan kitaplardan olan gitar öğrenme kitapları konusundaki sıkıntı sonunda çözülmüş gibi gözüküyor. Bu sorunu yaşayanlardan biri olan Murat Erturgutgeçtiğimiz senelerde internetten ücretsiz olarak yayınladığı “Süper Gitar Teknikleri” kitabıyla; kolay anlaşılabilir şekilde hızlı gitar öğreterek bu sorunu ortadan kaldırmaya çalışıyor.

Kitabın içeriğinde gitara başlangıç, bir çok gitar tekniği, tekniklerin uygulaması ve teknikleri uygularken dikkat edilmesi gereken püf noktalar yer alıyor.

Kitabın yazarı uzun süre bu kitabın üzerinde çalışmış, kitabın içinde de belirttiği gibi ikinci kitabı üzerinde çalışmalarını devam ettirmektedir. İkinci kitabın ismi ise “Sorularla Gitar” olarak kararlaştırılmış. İnsanların gitar hakkında aklında bulunanların cevaplanacağı bu kitapta; gitar hakkında merak ettiklerinizi sorarak siz de yer alabilirsiniz.

gitar kitabı pdf, klasik gitar metodu, pop gitar metodu pdf, elektro gitar metodu pdf, gitar metodu kitabı, elektro gitar, metodu pdf, solo gitar metodu pdf, gitar öğrenme kitabı indir gibi aramalarınızla bu yazıya ulaşmışsanız yandaki linkten Murat Erturgut‘un yazdığı Süper Gitar Teknikleri kitabını indirebilirsiniz.