Fotoğraf Kursu İzmir Narlıdere ister bir telefon kamerasıyla ister profesyonel bir kamerayla güzel fotoğraflar çekerek, harikalar yaratmayı öğretmeyi amaçlıyor.

Fotoğraf Kursu İzmir

Siz de çok beğendiğiniz fotoğraflardaki kadar güzel sonuçlar elde etmek, çektiğiniz fotoğraflara bakanlara bu fotoğrafı nasıl çektin dedirtmek istiyorsanız İzmir Fotoğraf Kursu sizi bekliyor!

Aklınızdaki soruları sormak veya eğitim almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. 0554 464 47 97

Fotoğraf Kursu alarak hayata bakışınızı ve gördüklerinizden aldığınız zevki geliştirebilirsiniz. Size bir telefon uzağınızdayız. Bizi arayın; fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğrenin ve yeni bir iş/hobi kazanın.

En Çok Gezdiren Kurs: Fotoğraf Kursu İzmir

Her sanat dalının profeyonel icrası için eğitim gerekli olduğu gibi, profesyonel fotoğrafçılık için de eğitim almak gerekir. Fotoğraf çekimi için gerekli olan teknikleri, ışık ayarını, görüntüyü odaklamayı ve alan derinliğini sağlamak için fotoğrafçılık bilgisi şarttır. Fotoğraf çekmeye amatörce başlayan birçok kişi fotoğraf kursu sayesinde profesyonel fotoğraf çekimlerine imza atar. Fotoğraf kursu ücretleri hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Eğitimimiz sonunda her fotoğraf sanat değeri taşıyan bir esere dönüşmektedir.

“İzmir’de en iyi fotoğrafçılık kursu olarak eğitimimiz sayesinde size adeta fotoğraf makinesine hükmetmeyi öğretmeyi amaçlıyoruz.”

fotoğraf-kursu-izmirFotoğraf çekmek günümüzde en çok tercih edilen hobiler arasındadır. Kameranın cep telefonlarının içinde yer almasıyla birlikte her güzelliğin fotoğrafını çekmek ve anı yakalamak son derece kolaydır. Herkes kolaylıkla amatör olarak fotoğraf çekimi ve paylaşımı yapabilmektedir. Bununla birlikte sanatsal anlamda fotoğrafçılık yapmak isteyen, teknik kullanıp, kadraj oluşturarak fotoğraf çekmek isteyen herkes; kurslara giderek profesyonel fotoğrafçılık eğitimi alabilmektedir.

Dilerseniz aşağıdaki yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Nasıl Daha İyi Fotoğraf Çekilir?
Fotoğraf Kursuyla İlgili Sık Sorulan Sorular

Fotoğraf Kursu Hakkında Merak Edilenler

Eğitimim Sırasında Neler Öğreneceğim?

Fotoğrafa başlangıç için gerekli olan bilgileri ve fotoğraf çekimleri hakkında pratik bilgileri öğrenirsiniz. Fotoğraf tarihi hakkında, fotoğraf makineleri ve türleri hakkında bilgi sahibi olursunuz. Fotoğraf makinesinin objektifi, filtresi, diyaframı, perde, ISO ve ekipmanları ile ilgili olarak fotoğraf makinesine ait tüm kullanım detaylarını öğrenirsiniz. Fotoğraf makinelerinin kullanımını ve aksamını öğrendikten sonrası fotoğraf çekimlerine başlarsınız.


Fotoğraf Konusunda Nasıl Uzmanlaşabilirim?

Fotoğraf çekim türlerini ve tekniklerini öğrendiğinizde fotoğraf Eğitimimizi de tamamlamış olursunuz. Her fotoğraf türünün çekimini detaylı şekilde öğrenmeniz için günün, gecenin belli saatlerinde ve farklı koşullarda çekimler yapmanız gerekir. Manzara resimleri, sokak fotoğrafçılığı, portre, gece çekimi, gölgeli ve karanlık alanlarda ışıkla boyama, net alan derinliği oluşturarak çekim yapma, flaş kullanarak fotoğraf çekimi ve panoramik çekimler yaparsınız. Bütün eğitim sonunda fotoğrafçılık konusunda bilgi birikime sahip olmuş olarak eğitimi tamamlarsınız. Artık gerisi size kalmış durumdadır.


Fotoğraf Kursunda veya Sonrasında Nasıl Pratik Yapabilirim?

Fotoğraf Derslerimizde eğitmenimiz size bol bol pratik yaptırır bu sayede makinenin ayarlarını nasıl kontrol edeceğinizi daha çabuk öğrenirsiniz ve her hafta ders sonunda küçük ödevlerle diğer haftaya hazırlanmanız sağlanır. Ayrıca fotoğraf çekimleri yapmanız için fotoğraf kursumuz tarafından geziler düzenlenir. Bu fotoğraf gezilerinde her çeşit fotoğraf çekmeniz sağlanır. Gezi sonrası çektiğiniz fotoğrafların değerlendirilmesi yapılır.


Fotoğraf Dersleri Nasıl olur?

Eğitimlerimiz tek olarak özel dersler halinde alabileceğiniz gibi, toplu olarak sınıf halinde de alabilirsiniz. Genellikle 16 hafta süren fotoğraf kursu sonunda, fotoğraf çekimine dair gerekli tüm teknik bilgiye sahip olursunuz.


Fotoğraf Makinem Yoksa da Kurs Alabilir Miyim?

Kendinize ait bir fotoğraf makineniz olmasa bile sanat merkezimizde bulunan makineler ile çekim yapma şansınız vardır. Kursumuzda bulunan çeşitli fotoğraf makineleri ile çekim yaparak hepsi hakkında bilgi sahibi olursunuz.


Fotoğraf Eğitimim Ne Kadar Sürer?

Fotoğraf Eğitimimiz Temel ve İleri Düzey olarak 16 hafta sürmektedir. 16 haftanın sonunda temel bilgileri ve ileri düzey kompozisyon kuralları ve çekim tekniklerini öğrenmiş olursunuz. Eğer isterseniz pratik yapmak ve eğitmenlerimizin bilgi birikiminden daha da faydalanmak için eğitiminize devam edebilirsiniz.


Hangi Fotoğraf Makinesini Almalıyım?

Fotoğraf Makinesi almak için eğitmenlerimize danışabilirsiniz. Bütçenizi göz önünde bulundurarak hangi makineyi alabileceğiniz konusunda eğitmenlerimiz size yardımcı olacaktır.


Fotoğraf Kursu İzmir‘in Fiyatları Ne Kadardır?

Fiyatlarımızı öğrenmek için bize mail atabilir, WhatsApp’dan yazabilir veya arayabilirsiniz.


Nasıl Ulaşabilirim?

Fotoğraf Kursu Narlıdere, Hatay, Balçova, Urla, Güzelbahçe, Karabağlar, Çeşme, Alsancak ve Bornova semtlerinden toplu taşımayla kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır.


Aklınızdaki soruları sormak ve eğitimimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize mail yoluyla ya da telefonla arayarak ulaşabilirsiniz. 0554 464 47 97