Yazarlık Kursu İzmir Narlıdere, aklınızdakileri kağıda dökmek için size bir fırsat sunuyor.

Eğer dersler konusunda aklınız karışıksa, ne yapacağınız konusunda emin değilseniz ücretsiz deneme derslerimize gelerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak veya kayıt yaptırmak isterseniz arayabilirsiniz. 0531 943 47 32.

Yazarlık Kursu İzmir hem eğlenceli hem de uygun fiyatlı yazarlık derslerini sunarken kişiye özel ders programları hazırlayarak her seviyeye ve her yaşa yönelik çalışmalarla başarıyı garanti ediyor.

Aklında Değil Kağıtta Saklamak İsteyenlere: Yazarlık Kursu İzmir

yazarlık-kursu-izmir-narlıdere

Kimi insanlar kendini konuşarak ifade ederken, kimileri ise yazarak ifade etme yolunu seçmektedir. Şüphesiz yazmak ve yazabilmek iletişimin diğer bir aracı ve kendini ifade edebilmenin en güzel şekillerindendir. Temelde herkes yazı yazabilmektedir. Ancak herkesin yazdığı yazı bir değildir. Bazı yazılar önem taşır ve kalıcılık yakalar. Bazı yazıların ise geçerliliği maalesef çok kısa sürer hatta bazen hiçbir geçerliliği yoktur. Bu hususta siz de yazdıklarınızla fark yaratmak istiyorsanız ve yazı yazmaya başlamadan önce sağlam bir temel oluşturmak niyetinde iseniz yazarlık kursu eğitimini almanız gerekmektedir.

Yaratıcı yazarlık kursu fiyatı için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Her yaştan ve her meslekten bireylere eğitim vermekteyiz. İster hobi olarak yazmak isteyin, ister senaristlik için, ister farklı bir amaç için ne olursa olsun fark etmez. İstisnasız herkese uzman eğitmenlerimizle kaliteli eğitim vermekteyiz.

Eğitimimiz ardından oldukça profesyonelleşebilir hatta yazılarınız üzerinden para dahi kazanabilirsiniz.

Yazarlık Kursu İzmirYazarlık ciddi ve sorumluluk isteyen bir iştir. Aynı zamanda istek ve sabır gerektirmektedir. Siz de yazarlık için ilk adımı atmaya hazırlanıyorsanız ilk olarak doğru kurs seçimi yapmalısınız. Kurs seçimi yapacağınız bu süreçte çokça araştırmalısınız. Biz de alanında uzman eğitmenlerimiz ile bu süre zarfında sizle olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Yazarlık Kursu Hakkında Merak Edilenler

Eğitimin Amacı Nedir?

Bu eğitim size temel yazı bilgileri verdiği gibi düşündüklerinizi etkileyici ve doğru bir şekilde kağıda aktarmanıza çok büyük şekilde kolaylık sağlamaktadır.


Kursa Kimler Katılabilir? Herhangi Bir Koşul Var Mı?

Herkes yazı yazabilir ancak kişinin hislerini, düşüncelerini ve olayları kaleme alabilmesi bir yetenektir. Ve bu yetenek iyi bir eğitim süreci ile ilerleme kaydederek gelişmektedir. Yani eğitim almadan çok etkili bir yazı kaleme almak biraz zordur. Biz de kursumuz bünyesinde size verdiğimiz eğitim ile kalıcı yazılar yakalayacağınızı ve kendinizi geliştireceğinizi garanti ediyoruz. Üstelik yazarlık kursumuza kayıt yaptırmanız için herhangi bir ön koşul aramıyoruz.


Kurs Seçenekleri Nelerdir?

Yazarlık derslerimiz bireysel, özel ve sınıf dersleri olarak devam etmektedir. Her seviye için ve her amaç için programımız vardır. Size en uygun olan hangisi ise o gruba dahil olabilirsiniz.


Dersler Nasıl İşlenmektedir?

Kurumumuzda ki yazarlık eğitimi işleyişinden birazcık bahsedelim. Sizlere öncelikle yazıların kökenlerini öğretiriz, yazın tarihini geçmiş dönem ve günümüz dönemi eserlerini karşılaştırarak kavramanız sağlarız. Bir metindeki içerik ve biçim ilişkisini kavrarsınız. Daha sonra kurgu, olay örgüsü ve konu gibi hususları öğrenir ve yazmaya başlarsınız. Daha sonra size yaratıcılık dersleri verilir. Bu aşamadan sonra artık geriye bol bol yazmanız ve pratik yapmanız kalmaktadır. Eğitim süreciniz boyunca size bol bol yazma imkânı verildiği gibi, ünlü sanatçıların eserleri de okutulur ve ilham almanız sağlanır. Her ders sonunda size muhakkak öğrendiklerinizi uygulama imkânı tanınmaktadır.


Nasıl Ulaşabilirim?

İzmir’de merkezi bir konumda bulunan Yazarlık kursu; Alsancak, HatayAliağa, Bostanlı, GüzelyalıBornova, Buca, Konak, Karabağlar, Mavişehir, Narlıdere, Yeşilyurt, Urla, Seferihisar hatta çok daha uzak yerlerden dahi kurumumuza ulaşabilirsiniz. Kursumuza istediğiniz toplu taşıma aracı ile çok kısa bir sürede varmış olacaksınız.


Detaylı bilgi için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimizle yazarlığa attığınız ilk adımdan, eğitiminizi tamamladığınız ana kadar sürekli yanınızda olacağımızdan şüpheniz olmasın. Size her şeyi en ince ayrıntısıyla öğreteceğimizin ve uzmanlaştıracağımızın garantisini vermekteyiz.