Bateri kursu izmir veya İzmir Bateri Dersi Narlıdere aramalarıyla sitemizin bateri kursu sayfasına ulaştınız ve en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Aklınızdaki soruları sormak ya da kurs hakkında bilgi almak isterseniz arayabilirsiniz. 0531 943 47 32

Öncelikle en çok merak edilen soruların başında evinizde bateri olmasa da bateri kursuna başlayabilirsiniz, bateri kursuna başlamak için bir yaş sınırlaması yoktur, ayrıca kursumuzda bateri dersleri haftanın 7 günü boyunca devam etmektedir. Bateri kursumuz Narlıdere’de yer almaktadır fakat bateri kursumuza Urla, Çeşme, Güzelbahçe, Hatay gibi yerlerden de kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Bateri Kursu İzmir’le Hayatına Hareket ve Ritim Kat

bateri-kursu-izmir-narlıdere

Bateri belki de müzik aletleri içinde en eğlenceli ve en çok güç sarf ettirenlerden biridir. Her yaştan kişiye hitap eden enerjik tonları sayesinde oldukça sevilmekte ve eşlik ettiği her parçaya hareket kazandırmaktadır. Bateri hem müzik dünyasında yerini kanıtlamış hem de alternatif tedavi yöntemleri arasında stres attırma özelliği sayesinde yerini almıştır. Günümüzde birçok kurumsal eğitim merkezleri bateri kursu vermeye başlamış ve bu eğlenceli aktivite sayesinde birçok öğrenci yetiştirmiştir. 

Bateri sayesinde özellikle sosyal aktivitelere katılmakta zorlanan kişilerin, kurdukları müzik grupları sayesinde daha aktif ve eğlenceli insanlar haline geldikleri de görülmektedir.

 

  • Kursumuza uygun bir fiyatla yazılabilir ve kendinizi bu sıra dışı aktivitenin büyüsüne bırakabilirsiniz.
  • Yaş sınırlaması 5 yaşından 90 yaşına kadar uzun olan bateri çalmak aynı zamanda kilo vermek isteyenler için de oldukça faydalıdır.

Bateri çalmak isteyen bir kişiye öncelikle bateri çeşitleri hakkında bilgi verilir. Bilindiği üzere bateriler dijital bateri ve akustik bateri olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadırlar. Sizlere eğitim kurumunda temel bateri dersi İzmir verilir ve daha sonra çalmak istediğiniz bateri çeşidine göre seviyeniz ilerledikçe en uygun şekilde yönlendirilirsiniz. Bateri çalmak diğer enstrümanlar gibi çok uzun bir süreç almaz. Elbette öğrenme aşamasında bazı yerlerde daha yavaş bir şekilde ilerleyecek ve bazı detaylar üzerinde daha fazla duracaksınız. Konusunda uzman bateri öğretmenleri sizlere bu konularda yardım edecekler ve kısa bir süre sonra parçalara rahatlıkla eşlik etmenizi sağlayacaklardır.

İzmir Narlıdere’de Çok Hareketli Bir Hobi: Bateri Kursu

Bateri Kursu İzmirSüresi kişiden kişiye değişecek olan temel eğitim sistemi sayesinde sizlere teknik konular hakkında yeterli bilgi donanımı verilecektir. Bateri çalmaya devam ettikçe derslerin ne kadar eğlenceli bir hale geleceğini göreceksiniz. Üstelik bu bateri kurslarını uygun fiyatlarla alacak ve her bütçeye hitap eden derslerden dolayı ekonomik olarak herhangi bir sıkıntıya da düşmeyeceksiniz.

“Sanat Merkezimiz hem eğlenceli hem de stresten uzaklaştırıcıdır. Yaş sınırı olmadığı gibi hemen her kesime de uyan bir havası vardır. Bateri, kişinin çoklu düşünme yeteneğini güçlendirir ve hızlandırır. Üst yaş sınırı olmayan kursumuzda orta yaş ve üzeri kişilere de ders verilmektedir. Kurs vasıtası ile sizlere nasıl baget tutulması gerektiği, baget hakimiyeti ve trampet üzerinde çalışma tekniği gösterilir. Bununla birlikte çalışma pedi üzerinde de bolca egzersiz yapmanız sağlanır. Kimi zaman dışarıdan zor gibi görünen ancak adımları doğru atınca oldukça kolay bir şekilde öğreneceğiniz bateri, sizleri hem eğlendirecek hem de enerjik tonları sayesinde dinleyenleri keyiflendirecek.”

Bateri Kursu Hakkında Sorular

Bateri Kursu İzmir Narlıdere kayıtları ne zaman başlıyor?
Bateri kursuna kayıt yaptırmak için hiç beklemenize gerek yok, bateri kursuna kayıtlarımız sürekli olarak devam ediyor. Bateri dersi almak için tek yapmanız gereken kursumuzu arayıp randevu alıp gelmek ve kurs kayıt formumuzu doldurup kurs ödemenizi gerçekleştirmek.


Evimde bateri yok, evime bateri alma imkanım yok kursa başlayabilir miyim?
Apartman hayatına geçmiş bireyler olarak evlerimizde akustik bateri bulundurmamız çok zor, ayrıca bir çok bölgede dijital davulun çıkardığı azıcık sesten bile rahatsız olan, rahatsız olabilecek komşular bulunuyor. Evinizde bateri yoksa bateri kursumuzdaki baterilerden tamamen ücretsiz olarak faydalanıp bateri etüdlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sanat merkezinde bulunan bateriler sayesinde istediğiniz çalışma ve pratik yapma olanağı sizlere verilmektedir. Bununla birlikte eğitim alan kişiler birkaç ay sonunda bir müzik grubu kurmak isteyebilir. Bu aşamadan sonra eğer kendinize ait bir bateri sahibi olmak isterseniz, konusunda deneyimli eğitmenler sizlere bateri seçiminiz için yardım edeceklerdir. Bateri seçimi yaparken aceleci davranmamalı ve araştırarak size en uygun bateriyi satın almalısınız. Bunun için hem yanınızda güvendiğiniz bir eğitmeniniz hem de güvenle satın alacağınız bir mağaza olması yeterlidir.


Bateri kurs fiyatları ne kadar?
Bateri ders fiyatlarımızı ve kampanyalarımızı öğrenmek için bize mail yoluyla veya telefonla ulaşabilirsiniz.


Bateri çalmak için yaş sınırı nedir?
Bateri çalmak için üst yaş sınırı bulunmamaktadır, fiziksel olarak bir engel bulunmuyorsa her yaşta bateri çalmak mümkündür. Bateri çalmaya başlamak için ise yine öğrenci fiziksel olarak yeterliyse 6 yaş denilebilir fakat bazı istisnalar da söz konusu olabilir.

Ücretsiz bateri tanıtım dersine katılıp siz de bateriye olan ilginizi ve yeteneğinizi keşfedebilirsiniz. Hem bateri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.


Nasıl ulaşabilirim?

Bateri Kursu İzmir, ritim duygusunu en iyi şekilde hissetmeniz için ve müzik tüketim ve üretim kalitesini iyileştirmek için size hizmet vermektedir. Bateri Kursu‘na Urla, GüzelbahçeÇeşme, Seferihisar, Balçova, Hatay, Karabağlar ve Bornova‘dan ulaşım çok kolaydır. Toplu taşımayla çok kolay bir şekilde ulaşılabilir.


Kursumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak ya da aklınızdaki soruları sormak için bize mail ve mesaj yoluyla veya telefonla ulaşabilirsiniz.