İzmir’de keman kursu arayışı içindeyseniz bu yazımızda keman kursuna dair sorularınızın bir çoğuna cevap bulabilirsiniz.
Narlıdere Keman Kursu tarafından hazırlanan cevaplar keman kursunun kapılarını aralıyor.

Daha ayrıntılı bilgi almak ya da kayıt olmak isterseniz 0531 943 47 32 numaralı telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Keman derslerimizde yaş sınırı kesinlikle bulunmamaktadır, her yaştan keman sever keman derslerimize katılabilmektedir, keman derslerimiz haftanın her günü devam etmektedir, siz de kendinize en uygun ders gününü ve saatini seçerek Keman Kursu İzmir Narlıdere ‘nin bir üyesi olabilirsiniz. Ücretsiz keman deneme derslerimize katılarak keman derslerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi de olabilirsiniz. Keman kursu İzmir Narlıdere hakkında bilgi almak için tek yapmanız gereken telefonla arayıp Sanat Merkezimiz’den randevu almaktır.

Keman Kursu İzmir ‘le Keman Çalmak Çok Pratik

keman-kursu-izmir-narlıdereKeman, tarih boyunca en zarif müzik aletlerinden biri olarak görülmüş ve büyüleyici nağmeleri ile dinleyen herkesi sesine kendini hayran bırakmıştır. Keman öğrenmek isteyenler için son derece kaliteli ve altyapısı sağlam bir eğitim kurumunda keman kursu verilmektedir. Keman ders ücreti hakkında bilgi almak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Kursumuz hem oldukça ekonomik fiyatlar sunar hem de bünyesinde en deneyimli eğitmenleri barındırır.

Merkezimizde eğitim gören herkes hangi tür müzik aleti öğrenirse öğrensin büyük bir ailedir. Dersler disiplinli ve sıkı geçtiği gibi zaman zaman öğretmenler ve öğrencileri arasında bilgi paylaşımları bir sohbet havası eşliğinde yapılır.

Keman Dersi almak isteyenler daha en baştan uzun bir sürece gireceklerini bilmelidirler. Eğitmenler bu konuda yeterince açık ve nettirler. Bu sayede gerçekten öğrenmek isteyen kişilere de bütün bilgi ve birikimlerini sunmaya hazırdırlar.

Kurumsal bir eğitim kurumu sizlere keman Eğitimi için ihtiyacınız olan her türlü altyapıyı sunmaktadır.

“Eğitim kurumunda her dersler seviyeye uygun bir şekilde verilir ve ilerler. İster keman çalmaya yeni başlayın, ister bir müzik okulunda okuyun sizlere uygun bir eğitmen mutlaka bulunmaktadır. Bu kurumda amaç her geçen gün daha iyi bir müzisyen olma yolunda ilerlemeniz ve belki de bir gün ülkenizi uluslararası müzik arenalarında temsil etmenizdir. Arzu edenler sadece hobi olarak da eğitim görmek için başvuru yapabilirler.”

Keman Kursu İzmir

İzmir Narlıdere’de Her Seviyeye Özel Keman Kursu

Keman kursunun kayıt tarihleri hakkında bilgi?
Keman kursunda bireysel olarak yapılan derslerin her hangi bir kayıt tarihi bulunmamaktadır, istediğiniz her zaman keman kursuna kayıt yaptırabilirsiniz. Sınıf keman dersleri ise sınıflar oluştuğu ve yeterli katılım olduğu zaman başlamaktadır. Sınıf keman derslerine kayıt için bilgi almanız gerekmektedir.


Ne Kadar Sürede Öğrenebilirim?

Kemana başlayan herkes anında parça çalmak istese de keman çalmak ve öğrenim süreci biraz  sabır gerektiren bir süreçtir. Bunun bilincinde olan bütün eğitimciler, öğrencilerine de bu sabırla yaklaşmaktadırlar. Gerçekten bu dersi almak isteyen bir kişi, düzenli bir çalışma ile 2. aydan sonra yavaş yavaş parçaları çalmaya başlayacağını görecektir. Pratik yapmak, etüt çalışmaları ve öğretmenlerin notlarını tutmak son derece önemlidir. Bundan sonra teknik beceri kadar müzik kulağı da gelişecek ve keman çalmak gitgide daha zevkli bir hale gelecektir.


Eğitim Sırasında Neler Öğreneceğim?

Öncelikle kemanı nasıl tutacağınız, keman yayını nasıl çekeceğiniz, kemanda notaların yerleri nedir gibi temel noktaları öğreneceksiniz. Teknik çalışma sürecini başarı ile tamamladıktan sonra parça çalma sürecine geçeceksiniz. Teknik noktaları kavradıktan sonra şarkı çalma süreci son derece zevkli bir şekilde ilerlemektedir. İlk başlarda belki herkesin kulağını tırmalayan ve dinlemesi yorucu olan bir süreç gün geçtikçe daha eğlenceli bir hale gelecek ve eğitmenlerinizin ışığı altında başarılı bir kemancı olma yolunda ilerleyeceksiniz.


Keman kursuna kayıt sırasında neler gereklidir?
Keman kursuna kayıt olmak için fazladan bir belgeye ihtiyaç yoktur, keman kursu kayıt formunu eksiksiz tamamlamanız ve aylık kurs ücretinizi ödemeniz yeterli olacaktır.


Keman kursu fiyatları ne kadar?
Keman kursu fiyatlarımız 2 grupta toplanmaktadır, bireysel keman dersi fiyatları ve sınıf keman dersi fiyatları olarak 2 grup keman kursu fiyatlarımızı öğrenmek için mail veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.


Keman kursuna başlamadan önce keman almalı mıyım?
Keman kursuna başlamadan önce keman almak zorunda değilsiniz, keman kursundaki kemanlardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Keman çalmaya kesin olarak karar verip keman satın almak istedikten sonra da keman kursu öğretmenlerimiz size keman satın alma sürecinde yardımcı olacaklardır.


Kimler keman çalmaya uygundur?
Temel düzeyde işitme yeteneğine sahip, keman çalmaya istekli olan bireyler keman dersi alabilir ve bu sayede keman çalmayı öğrenebilirler.


Keman kursu ‘na nasıl ulaşabilirim?

Kursumuz kişiye özel düzenlenmiş ders programıyla ve eğlenceli dersleriyle İzmir’deki en iyi keman kurslarından biridir. Ulaşım çok kolaydır. Keman kursuna Narlıdere, Balçova, Hatay, Alsancak, Bornova, Güzelbahçe ve Urla ve Seferihisar’dan çok kolay ulaşılabilir.


Keman kurslarında ücretsiz tanıtım derslerimize katılarak keman hakkında çok daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ücretsiz tanıtım dersleri sayesinde siz de kemanı ve keman eğitmenlerimizi tanıyıp gönül rahatlığıyla keman kursumuza kayıt yaptırabilirsiniz.