Akustik gitar kursu İzmir’de arıyorsan eğer doğru yere geldin. Luvi Sanat’ta akustik gitar eğitimi;

+Uygun fiyatla

+Öğrenme garantisi ile

+Kişiye özel müfredatla

+İstediğin gün ve saatte

+Full donanımlı sınıflarda verilir.

Luvi Sanat’ta sadece akustik gitar eğitimi almış olmayacaksın belki de yıllar sürecek bir dostluk, sıcak bir ortam, hayatınızı canlandıracak sosyal bir ortam bulacaksın. Orkestramıza katılarak, konserler verecek, kendinle aynı kafada müziğe gönül vermiş insanlarla müzik grubu kuracaksın. Haydi sen de artık hayallerini erteleme. Başla gitara bir an önce!

Ücretsiz deneme akustik gitar deneme dersi için 0531 943 4732 numaralı telefonumuzu ara, mesaj at ya da sağdaki konuşma panelinden koordinatörümüze ulaş. Sana en uygun vakitte bir ders ayarlayalım ve İzmir’in en iyi gitar kursu Luvi Sanat’ın dünyasına adım at!

Akustik Gitar Dersleri İle Kısa Zamanda Çok Yol Katet

Akustik gitar şeklen klasik gitara benzeyen fakat tınısı oldukça farklı ve bize göre daha güzel bir gitar türüdür. Adından da anlaşılacağı üzere son zamanlarda hem pop hem rock müzikte popülerliği artan akustik müzik yapmak için kullanılır.

Sesi klasik gitara göre herhangi bir amfiye bağlanmamasına rağmen daha yüksek ve derin çıkar. Elektro akustik gitar ile çok daha yüksek seslere çıkmak, bir konser salonundaki herkese sesi duyurmak mümkündür.

Akustik gitarın bütün telleri çelikten yapılır ve yine klasiğe göre daha incedir. Teknik anlamda akustik gitar çalmak diğer gitarları çalmaktan farksızdır. Bu yüzden akustik gitar çalmak istediğinizde direkt başlayabilirsiniz. Öncesinde klasik gitar çalmayı öğrenmeniz gerekmez.

Akustik gitar derslerimiz alanında uzman, konservatuvarlı hocalarımız tarafından öğrenciye özel en uygun müfredat düzenlenerek işlenir. Rock, jazz, blues, pop gibi hangi tür müzik çalmak istiyorsanız onun eğitimini verebilecek çok yönlü hocalarımız bulunmaktadır. Ayrıca kulaktan ve ezbere dayalı gitar dersi veren birçok yere nazaran biz armoni ve nota bilgisi ile gitar eğitimi vermekteyiz.

Akustik Gitar Öğrenmek İçin Aklınıza Takılan Soruları Yanıtlıyoruz

  • Akustik gitar çalmak zor mu? Diğer gitar türlerini çalmaktan daha çok zorlanır mıyım?
  • Akustik gitar kursu İzmir fiyatları ne kadar? Gitar dersi fiyatlarınız nasıl?
  • Akustik gitar başlangıç için gitar satın almam gerekir mi? Gitar satın alımında rehberlik ediyor musunuz? Gitar fiyatları ne kadar?
  • Gitara başlama yaşı nedir? Akustik de değişir mi?

Akustik gitar çalmak zor mu? Diğer gitarları çalmaktan ne farkı var?

Daha önce akustik gitar ile çalınan bir parça dinlediysen zaten sesine aşık olduğun için akustik gitar kursu araştırmasına girmişsindir. Diğer gitarları çalmaktan daha mı zor? Kesinlikle hayır, çünkü hepsi prensipte aynı. Klasik gitar çalan elektro da çalar, akustik gitar çalan elektro da çalar, klasik de…

Derslere düzenli gelmek, hocanın verdiği egzersizleri çalışmak çok kısa sürede akustik gitarla yüzlerce şarkı çalmanı sağlayacak.

Akustik gitar kursu fiyatları ne kadar?

Luvi Sanat Merkezi gitar kursu İzmir’de;

  • Klasik gitar
  • Akustik gitar
  • Elektro gitar
  • Bas gitar
  • Flamenko gitar çeşitlerinde eğitim verilmektedir. Hepsinin fiyatı aynıdır ve ücretler her keseye uygun olacak şekilde belirlenmiştir.

Akustik gitar fiyatları nedir?

Akustik gitar başlangıç fiyatları 100 dolardan başlar. Her enstrümanda olduğu gibi kalitesine göre fiyat artar ya da azalır. Akustik gitar çalmaya başladığında kursumuzdaki gitarları dilediğince kullanabilirsin. Ders dışında çalışmak için gelebilirsin.

Ama satın almak istediğinde hocalarımız uygun fiyatlı akustik gitar alımında rehberlik ediyor. İster ikinci el ister sıfır gitar alın, en iyisini en uygun fiyata nerden alabileceğini deneyimli öğretmenlerimize rahatça sorabilirsin.

Akustik gitar kursuna başlama yaşı nedir? Üst sınırı var mı?

Akustik gitar, 8 yaşından itibaren çalmaya başlanabilir. Üst sınırı ise bulunmaz. Öğrenmenin yaşı yokturJ

Akustik gitar kursu İzmir’e nasıl ulaşabilirim?

Luvi sanat merkezi, İzmir’in en önemli ana caddelerinden Mithatpaşa Caddesi üzerinde, toplu taşıma araçlarına ait duraklarına yürüyerek 5 saniye uzaklıktadır.

Narlıdere’nin en güzel mahallesi olan Huzur Mahallesi’nde samimi, sıcak, eğlenceli sanat yuvası Luvi Sanat Merkezi!

Elektro gitar kursu İzmir Balçova’da kafanıza göre bir kurs bulamıyorsanız bizimle eğlenerek öğrenmenin tadına varacaksınız.

Adres: Huzur Mahallesi Mithatpaşa Caddesi no:559/2  Akarsu sitesi Narlıdere İzmir

0531 943 47 32  numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir ya da SMS, WhatsApp gibi kanallardan mesaj atabilirsiniz. Sağdaki konuşma penceremizden de hemen mesaj atabilir aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.