Bateri Kursu İzmir : En İyi Bateri Eğitmenleri İle Özel Ders

Bateri kursu İzmir  aramasıyla sitemize ulaştınız. Bu yazımızı yalnızca 3 dakikada okuyarak bateri eğitimi konusunda kafanızı kurcalayan soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Ama benim 3 dakikam bile yok sizinle konuşmak istiyorum diyorsanız bu numaranın 0531 943 4732 üstüne tıklayarak bizi hemen arayabilirsiniz.

+Uygun fiyatlı eğitim

+Öğrenme garantisi, kişiye özel hazırlanan ders programı

+Ezbere dayalı öğretmeyen, nota bilgisi ile eğitim

+Haftanın 7 günü aktif dersler

+Ücretsiz bateri deneme dersi avantajı

+Konservatuvarlı hocalar

+Tam donanımlı sınıflar

+Eğlenceli, sosyal ortam, sanatsal etkinlikler

+Dilediğin zaman gelip bateri çalışma imkanı

+Yıl sonu gösterileri, orkestra ve grup ile çalışma şansı

Ve daha fazlası Narlıdere bateri kursu İzmir’de!

Bateri Kursu İzmir Narlıdere İle Hayatına Hareket ve Ritim Kat

 • Evde baterim yok ama bateri kursuna başlayabilir miyim? Evde bateri nasıl çalışılır?
 • Bateri kursuna başlama yaşı kaçtır?
 • Herkes bateri çalabilir mi?
 • Bateri çalmayı öğrenmek ne kadar zaman ister?
 • Bateri kursu İzmir fiyatları nedir?
 • Bateri fiyatları nedir? Ucuz bateri bulabilir miyim?
 • Bateri kursu Youtube ‘dan öğrenilir mi?

akustik-bateri-setiBateri ya da davul adına ne dersen de bu müzik aletini çalmak hayalin, biliyoruz. Bateri müzik aletleri içinde en eğlenceli enstrümandır desek kimse bize karşı çıkmayacaktır eminiz.

Her yaştan kişiye hitap eden enerjik tonları sayesinde oldukça sevilmekte ve eşlik ettiği her parçaya hareket kazandırmaktadır. Bateri hem müzik dünyasında yerini kanıtlamış hem de alternatif tedavi yöntemleri arasında stres attırma özelliği sayesinde yerini almıştır. Kondisyonu arttıran ve kolayca kalori yaktıran bir müzik aleti olduğunu da unutmadan ekleyelim.

Bateri sayesinde özellikle sosyal aktivitelere katılmakta zorlanan kişilerin, kurdukları müzik grupları sayesinde daha aktif ve eğlenceli insanlar haline geldikleri de görülür.

Bateri kursu İzmir’in aile sıcaklığı ve rahat ortamı ile siz de kaliteli bir bateri eğitimi ve güzel dostlar edinebileceksiniz.


 • Evde baterim yok ama bateri kursuna yazılabilir miyim? diye soranlar…

Apartman hayatına geçmiş bireyler olarak evlerimizde akustik bateri bulundurmamız çok zor, ayrıca birçok bölgede dijital davulun çıkardığı azıcık sesten bile rahatsız olabilecek komşular bulunuyor.

Evinizde bateri yoksa bateri kursumuzdaki baterilerden tamamen ücretsiz olarak faydalanıp bateri çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sanat merkezinde bulunan bateriler sayesinde çalışma ve pratik yapma olanağı sizlere verilmektedir. Bununla birlikte eğitim alan kişiler birkaç ay sonunda bir müzik grubu kurmak isteyebilir. Bu aşamadan sonra eğer kendinize ait bir bateri sahibi olmak isterseniz, konusunda deneyimli eğitmenler sizlere bateri seçiminiz için yardım edeceklerdir.

 • Bateri seçimi yaparken aceleci davranmamalı ve araştırarak size en uygun bateriyi satın almalısınız. Bunun için hem yanınızda güvendiğiniz bir eğitmeniniz hem de güvenle satın alacağınız bir mağaza olması yeterlidir. Ayrıca evde çalışmak için uygun fiyatlı bateri bageti ve bateri çalışma pedi alabilirsiniz.

 • Bateri kursuna başlamak için yaş sınırlaması var mı?

Bateri çalmak için üst yaş sınırı bulunmamaktadır, her yaşta bateri çalmak mümkündür. Bateri çalmaya başlamak için 5 yaştan itibaren bateri eğitimine başlıyoruz. Özellikler çocukların hem zihinsel hem bedensel gelişimine olan katkısı dolayısıyla bateri eğitimi oldukça önemli.

0531 943 4732 numaralı telefonumuzu arayıp ücretsiz bateri tanıtım dersi randevusu alarak siz de bateriye olan ilginizi ve yeteneğinizi keşfedebilirsiniz. Hem bateri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.


 • Herkes bateri çalabilir mi? Ne kadar zamanda bateri çalarım?

Herkes bateri çalabilir. Bateri çalmak isteyen bir kişiye öncelikle bateri çeşitleri hakkında bilgi verilir. Bilindiği üzere bateriler dijital bateri (elektro bateri) ve akustik bateri olmak üzere iki çeşit olarak ayrılmaktadırlar. Sizlere eğitim kurumunda temel bateri dersi  verilir ve daha sonra çalmak istediğiniz bateri çeşidine göre seviyeniz ilerledikçe en uygun şekilde yönlendirilirsiniz.

Bateri çalmak diğer enstrümanlar gibi çok uzun bir süreç almaz. Elbette öğrenme aşamasında bazı yerlerde daha yavaş bir şekilde ilerleyecek ve bazı detaylar üzerinde daha fazla duracaksınız. Konusunda uzman bateri öğretmenleri sizlere bu konularda yardım edecekler ve kısa bir süre sonra parçalara rahatlıkla eşlik etmenizi sağlayacaklardır. 


 • Bateri kursu videoları izleyerek bateri eğitimi konusunda fikir sahibi olabilirsiniz ama öğrendiğiniz şeyleri aksiyona dökmek zorunda olduğunuz için eliniz bateriye değmeden Youtube’dan davul çalmayı öğrenemezsiniz.

 • Bateri kursu İzmir fiyatları nedir? İzmir’de bateri fiyatları nasıl?

İzmir’de birçok yerde bateri kursu verilmektedir fakat fiyatları için kesenize uygun diyemeyiz. Luvi sanat bateri kurs fiyatları hem bütçenizi yormayacak şekilde düzenlenmiştir hem de dönemlik kampanyaları ile normal fiyatın üzerinden yapılan indirimlerle daha da uygun hale gelmektedir. Siz de kampanyalar ve fiyatlar hakkında bilgi almak için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akustik bateri başlangıç seti fiyatları günden güne değişkenlik gösteriyor o yüzden net bir rakam vermemiz uygun olmayacaktır.

 • Elektronik bateriler son yıllarda oldukça tercih edilmeye başladı. Onların da fiyatları 3.000 TL’den başlamaktadır. Uzman bateri eğitmenlerimiz bateri satın alımı konusunda sizlere seve seve yardımcı olacaktır. Ayrıca anlaşmalı müzik marketlerimizden de piyasanın altında fiyatlara davul satın alabilirsiniz.

İzmir Narlıdere’de Çok Hareketli Bir Hobi: Bateri Kursu

“Sanat Merkezimiz hem eğlenceli hem de stresten uzaklaştırıcıdır. Yaş sınırı olmadığı gibi hemen her kesime de uyan bir havası vardır. Bateri, kişinin çoklu düşünme yeteneğini güçlendirir ve hızlandırır. Üst yaş sınırı olmayan kursumuzda orta yaş ve üzeri kişilere de ders verilmektedir.

Kurs vasıtası ile sizlere nasıl baget tutulması gerektiği, baget hakimiyeti ve trampet üzerinde çalışma tekniği gösterilir. Bununla birlikte çalışma pedi üzerinde de bolca egzersiz yapmanız sağlanır. Kimi zaman dışarıdan zor gibi görünen ancak adımları doğru atınca oldukça kolay bir şekilde öğreneceğiniz bateri, sizleri hem eğlendirecek hem de enerjik tonları sayesinde dinleyenleri keyiflendirecek.”

Bateri Kursu İzmir Narlıdere kayıtları ne zaman başlıyor?
Bateri kursuna kayıt yaptırmak için hiç beklemenize gerek yok, bateri kursuna kayıtlarımız sürekli olarak devam ediyor.

Bateri dersi almak için tek yapmanız gereken kursumuzu arayıp randevu alıp gelmek ve kurs kayıt formumuzu doldurup kurs ödemenizi gerçekleştirmek. Kurs gün ve saatleri sizin ve hocamızın uygun olduğu gün ve vakitlere göre ayarlanmaktadır.


Bateri kursu İzmir’e nasıl ulaşabilirim?

Narlıdere müzik kursu bateri kursu İzmir, Narlıdere ilçesinin en merkezi noktasında yer almaktadır. Balçova, Güzelbahçe, Urla, Seferihisar, Sahilevleri, Çeşme gibi yerlerden de tek bir minibüs veya otobüs ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Alsancak, Bornova, Buca, Gaziemir, Göztepe, Konak, Karşıyaka, Üçkuyular gibi semt ve ilçelerden de Konak’tan sanat merkezimizin önüne kadar getiren 554 Narlıdere Konak ve 8 numaralı Güzelbahçe Konak otobüsleri ile rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Bateri kursu İzmir Balçova, bateri kursu İzmir Gaziemir , bateri kursu İzmir Urla , bateri kursu İzmir Göztepe , bateri kursu İzmir Üçkuyular, bateri kursu izmir güzelbahçe gibi semtinize özel eğitimler arayıp istediğiniz gibi bulamıyorsanız bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İyi bir eğitim için göze alınmayacak mesafe yoktur.

Adres: Huzur Mahallesi Mithatpaşa caddesi no:559/2  Akarsu sitesi Narlıdere İzmir


Kursumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak, aklınızdaki soruları sormak için bize 0531 943 47 32 numaralı telefondan arayarak ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz.