Müzik eğitiminin ve müzik kültürünün gelişmesiyle beraber çoğu insan güzel bir ses tonuna sahip olduğunu fark etmeye başladı. Fakat önemli olanın o sesi nasıl kullanması gerektiği; çoğu kişi bunun farkında değil. Bu yazımızda Luvi Sanat İzmir Müzik Kursu olarak şarkı söylerken sesinizi daha iyi kullanmanız için nasıl eğitimler almanız gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

Sesinizi Daha İyi Kullanmanız İçin Almanız Gereken Eğitimler

  • Şan Kursu İzmir: Şan Eğitimi kısaca kişinin şarkı söylerken dudak, damak, dil, ses telleri ve göğüs boşluğunu yani vücudu en iyi şekilde kullanması için verilen eğitimdir. Sesinizin tonlarını anlayabilmeniz ve en iyi şekilde şarkı söyleyebilmeniz için bu eğitim şarttır. Ayrıca şan eğitimi sırasında nota bilginiz de gelişeceği için müzik bilgi birikiminiz de ileride olacaktır.
  • Diksiyon Kursu İzmir: Diksiyon Eğitimi kişinin günlük hayatında da, şarkı söylerken de sözcükleri, sesleri; anlamını ve coşkusunu en iyi şekilde söyleyebilmesine yardım ettiğimiz bir eğitimdir. Özellikle şarkı söylerken nefesinizi de en iyi şekilde kullanmanız için sözcüklerin söylenmesine önem vermelisiniz.

Bu yazımızda size sesinizi en iyi şekilde kullanmanız için almanız gereken eğitimleri yazdık. Eğer daha fazla bilgi almak ya da Ücretsiz Deneme Dersi yapmak istiyorsanız; bize mail yoluyla, WhatsApp veya arayarak ulaşabilirsiniz. 0531 943 47 32