Gitar Kursu İzmir Narlıdere | İzmir’in En İyi Gitar Dersleri

Sıcak ortam, uygun fiyat ve iyi eğitim veren bir gitar kursu İzmir‘de nerede var? diyorsan biz buradayız!
Konservatuvarlı hocamızdan ister başlangıç ister profesyonel düzeyde gitar eğitimi alabilirsin. Luvi Sanat Merkezi gitar kursu İzmir Narlıdere ile tanıştığında;

 • Eğlenceli
 • Uygun fiyatlı
 • Hızlı
 • Öğrenme garantili gitar eğitimini buldun demektir.

Gitar kursumuzda elektro gitar, klasik gitar, akustik gitar ve bas gitar olmak üzere bütün gitar türlerinin dersleri veriliyor. Luvi sanat gitar öğretmenleri her tür gitar dersini verebilir ve öğrencisine istediği tarz müzik yapabilme olanağını sağlar.

Özel gitar dersi veya grup gitar dersleri seçenekleri ile hayalindeki gitar kursuna her zaman, yaz kış fark etmeden gelebilirsin.

İster bu yazıyı 5 dakikada okuyup gitar kursuna başlamak konusundaki aklını kurcalayan soruların cevaplarını öğren istersen de ücretsiz gitar deneme dersi randevusu alıp sorularını gitar hocalarımıza sor!

Ücretsiz gitar deneme dersi randevusu almak için tıkla ara  0531 943 47 32

En Eğlenceli Gitar Dersleri, En Eğlenceli Sanat Merkezinde

İzmir’de gitar kursu arıyorsun! Evet bir sürü bulabilirsin ama Luvi Sanat Merkezi kadar dinamik, bol etkinlikli,  gelmek için can atacağın bir gitar kursu bulamazsın. Gitar kursu fiyatları ve kaliteli öğretmen kadrosu ile İzmir’in; Narlıdere, Balçova ve Güzelbahçe bölgelerinin en çok tercih edilen kurslarından biridir.

Aşağıdaki soruları, gitar eğitimi alan onlarca öğrencimizin merak ettikleri konular arasından derledik. Gitar kursuna başlamadan önce aklındaki bütün soru işaretlerini giderebilirsin.

 • Gitar kursu kaç yaşında başlar? Gitar kursuna başlama yaş sınırı nedir? Küçük yaşta gitara başlamanın alt sınırı ve ileri yaşlarda gitara başlamanın üst sınırı nedir?
 • Gitar kursu ne kadar sürer? Kaç ayda parça çalmaya başlarım? Eğitimi ne kadar sürede tamamlayabilirim ve hangi seviyeye ne kadar sürede ulaşabilirim?
 • Gitar çalmak zor mu? İsteyen herkes çalabilir mi?
 • İzmir’de gitar kursu fiyatları ne kadar? Çok pahalı bir kurs aramıyorum, uygun fiyatlı gitar dersleri veriyor musunuz?
 • Gitar çalmaya illa ki klasik gitarla mı başlamalıyım? Doğrudan elektro gitar çalmaya başlasam olmaz mı?
 • Hangi tür gitarların eğitimini veriyorsunuz? Örneğin klasik gitar çalmaya başlayıp sonrasında bas gitar dersi istesem eğitim alabilecek miyim?
 • Gitar dersi saatlerini nasıl belirliyorsunuz? Mesai saati bitimime ya da okul saatlerime göre ayarlayabilir miyiz?
 • Uygun fiyatlı gitar alımı konusunda yardımcı oluyor musunuz? Sıfır ya da ikinci el gitar satın almak istediğimizde hoca yönlendiriyor mu?
 • Gitar kursu İzmir nerede? Nasıl ulaşabilirim? Toplu taşıma araçlarına yakın mısınız? gibi soruların cevabı ve daha fazlası aşağıdaki yazımızda.

 • Gitar kursuna başlama yaşı kaçtır? Gitar çalmak için yaş sınırı bulunur mu?

Enstrüman eğitimine başlamadan önce özellikle anne-babaların merak ettiği konu gitara başlamak için en uygun yaş kaçtır? oluyor. Gitar çalmak için alt yaş sınırı tamamen öğrencinin fiziksel yeterliliği ve ilgisiyle bağlantılıdır. Biz çocuklarda gitar başlama yaşı olarak 7-8 yaşı öneriyoruz. Üst yaş sınırı ise bulunmaz, hobi amaçlı gitar çalmak isteniyorsa hiçbir yaş geç değildir, her yaşta gitar eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Zira, ne demişler öğrenmenin yaşı yoktur. Önemli olan doğru gitar eğitimi veren bir yer bulmaktır.

Gitara başlama yaşından endişe duyuyorsan bu yazıya tıkla ve oku ihtiyacın olan bilgiler bu yazıda; https://www.erturgutsanatmerkezi.com/her-yastaki-insanlar-enstruman-calmayi-ogrenebilir-mi/


 • Gitar kursu ne kadar sürer?

Gitarı öğrenme süresi kursa katılacak olan kişinin beklentilerine ve seviyesine göre değişir. Gitar kursumuzda kişiye özel ders programı hazırlandığı için zorlayıcı değil eğlenceli bir eğitim vardır. Herkese aynı program uygulanmadığı için net bir süre vermek mümkün değildir.

Hocanın verdiği egzersizleri eksiksiz yapmak ileriye taşır ve yaklaşık 2 ayda gitar şarkıları çalmaya başlayabilirsin. Fakat gitar kursu kaç ay sürer? dersen biz de bir yanıt veremeyiz. Derslere devam durumuna ve gelmek istediğin seviyeye göre değişir.

gitar-klavyesi


 • Gitar kursu İzmir fiyatları nedir? 

İyi bir eğitim alman kadar gideceğin Sanat Merkezinin kurs fiyatları da önemlidir. Gereğinden fazla ücretler ödemek hem maddi hem de manevi külfete sebep olur. Narlıdere’deki gitar kursumuzda bütçeni yormayacak uygun fiyatlar sunulmaktadır.

İzmir’de gitar kursu fiyatları eğitim veren yerin kalitesine göre değişir. Gitar çalmaya başlayacak olanlara tavsiyeler vermemiz gerekirse ilk önce çok ucuz fiyatlara kanmamak gerektiğini söyleyebiliriz. Fakat bu eğitim için gereğinden fazla fiyat söyleyen, eğitimi ticarethane mantığıyla uygulayan yerleri de tespit etmen önemli.

Gitar kursu aylık fiyatları bütçenizi aşmadan size en doğru eğitimi vermek için düzenlenmiştir. Grup gitar derslerimiz en fazla 5 kişiden oluşur ve aynı seviyede öğrencileri bir araya getiririz. Birebir gitar derslerimiz ise hocanızın tamamen sizinle ilgileneceği şekilde yapılır.


 • Gitar öğrenmeye klasik gitarla mı başlanmalıdır?

Eğitmenlerimize en çok sorulan sorulardan biridir. Hayır! klasik gitarla başlamak zorunda değilsin. Dilersen hemen elektro gitar ile öğrenmeye başlayabilirsiniz. Hatta gitar kursu caddelerde rüzgar çalmak ile başlamaz. Sevdiğiniz müzik türündeki basit parçalarla da gitar çalmayı öğrenebilirsin.


 • Her tür gitar eğitimi mevcut mu?

Kursumuzda eğitimi verilen gitar çeşitleri;

Elektro gitar eğitimi
Klasik gitar eğitimi
Akustik gitar eğitimi
Bas gitar  eğitimi
Flamenko gitar eğitimi
Caz gitar eğitimi

Bütün gitar eğitimlerimiz aynı şartlara sahiptir ve aynı fiyattır.

Gitar kursu İzmir’e başlamadan önce çalmak istediğin gitar türüne karar vermek ve gitar çeşitleri hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsan bu yazımızı mutlaka okumalısın; https://luvisanat.com/gitar-cesitleri-ve-ozellikleri-nelerdir-dunya-uzerindeki-butun-gitarlar/

Elektro gitar kursu hakkında detaylı bilgi almak istersen eğer; https://luvisanat.com/elektro-gitar-kursu-izmir/bu sayfamıza tıklayıp okuyabilirsin.


 • Gitar eğitimi sonunda sertifika veriyor musunuz?

Evet, bütün gitar kursu öğrencilerimize eğitim sonunda gitar eğitimi katılım sertifikası verilmektedir. Ayrıca eğer istersen yıl sonu etkinlik ve konserlerimizde gitarınla sahneye çıkma ve performansını gösterme imkanı bulabilirsin. Diğer öğrencilerimizle grup kurarak hocalarımızın rehberliğinde çalışmalarını gerçekleştirebilirsin.


 • Gitar eğitimi nasıl işleniyor? Gitar kursu saatleri nasıl belirleniyor?

Gitar derslerimizde birçok seçenek bulunuyor;

 1. Bireysel gitar dersi
 2. Maksimum 5 kişilik sınıf gitar dersi
 3. 2 kişilik özel grup gitar dersi
 4. Online gitar dersi
 5. Evde ders

Ders çeşitliliği her talebe ve isteğe uygun olarak hazırlanmıştır. Özel gitar derslerinde gitar hocamız sizinle birebir ilgilenir. Sınıf dersleri ve özel ders fiyatları ayrıdır. Ders saatleri senin ve hocalarımızın uygun saatleri baz alınarak ayarlanır. 

Kursumuzda görev alan deneyimli gitar öğretmenlerimiz son derece sabırlı ve titiz bir şekilde her  öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenirler ve temel tekniklerden sonra kişinin ilerlemesine göre derslere yön verirler. Gitar çalmaya başlayan her öğrenciye geleceğin müzisyeni gözü ile bakıldığı için hiçbir öğrenci bir diğerinden ayrı tutulmaz.

Hobi amaçlı gitar kursu alan kişilerle profesyonel okula hazırlık amaçlı eğitim alan kişilere ayrı programlar uygulansa da herkesin iyi seviyede gitar çalabilmesi amaçlanır. Kişiye özel olarak hazırlanan gitar kurs programları sayesinde herkes derslerden sıkılmadan gitar çalmayı öğrenebilir.

Talep ettiğin ders çeşidine kayıt yaptırarak, sen de eğitim almaya başlayabilirsin. Gitar dersleri haftanın her günü devam etmektedir. İzmir Narlıdere’de gitar kursu arıyorsan, ücretsiz gitar deneme derslerine katılarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. 0531 943 47 32 numaralı telefonumuzdan hemen randevu alabilir, hediye gitar kampanyamız hakkında bilgi alabilirsin.


 • Uygun fiyatlı ve doğru gitar alımı konusunda rehberlik ediyor musunuz?

Tabii ki, hocalarımız hem hangi tür gitar çalmak istediğin hem de gitar satın alımı konusunda rehberlik edecektir. Ayrıca yanında gitar taşımana gerek yok, kursumuzdaki her tür gitarı ders sırasında kullanabilirsin. Uygun saatlerde de gelip gitarlarımızla çalışabilirsin.

Bu yazımız da sana şimdiden yardımcı olacaktır; tıklayıp oku Gitara yeni başlayanlar için gitar satın alma rehberi;  https://luvisanat.com/gitara-yeni-baslayanlar-hangi-gitari-satin-almalilar/

Birçok Tarza Uygun Müzik Aleti İsteyenleri İzmir Narlıdere’deki Gitar Derslerine Bekliyoruz!

gitar-gövde-min

Gitar yüzyıllardır en popüler enstrümanlardan biri. Hem taşıma rahatlığı, hem öğrenim süresinin diğer komplike müzik aletlerine göre daha kısa olması hem de çeşitlerine göre her tür müzik parçasını çalabilme özgürlüğü, bu çalgının popülerliğini arttırmaktadır. Eğer klasik gitar kursu fiyatları nasıl? diyorsan yazımızın devamını okuyabilirsin.

Gitar öğrenmek isteyenlerin en sık karşılaştığı sorunlardan biri hangi tür gitarı seçmeleri gerektiğidir. Bu sorunun yanıtı aslında çok basittir. Sana yol gösterecek iyi bir eğitimci ve gitar eğitim kurumu bulursan o zaman endişe edecek bir durum da kalmaz.

İyi bir gitar eğitim kurumu öğrencileri ile baş başa verir ve ne tür bir yol çizmeleri gerektiklerini anlatır.

İnternetten İzmir elektro gitar kursu arayanlar için de elektro gitar kursumuz da vardır.

Gitar Çalmanın Faydaları da gitar eğitimi alan bir kişi sosyal hayatında da aktif bir rol oynamaya başlar. El becerileri diğer insanlara göre daha fazla gelişir ve müzik kulakları da bir o kadar daha gelişmiştir.

Ders almaya başlayan kişilerde yaş sınırı aranmamaktadır. İsteyen herkes ders alabilir ve eğitim görerek gitar çalmaya başlayabilir.

“Gitar eğitim sürecinde, kişilerin ilgi ve odakları ne yönde ilerliyorsa, gitar dersleri de o şekilde yön alır. Deneyimli öğretmenler aracılığı ile sizlere hem kaliteli bir eğitim süreci yaşatılır hem de ekonomik fiyatlar altında zorluk çekmeden ödeme yapmanız sağlanır. Bunun dışında eğitimcilerimizin engin müzik deneyimleri ile ilgili aklınıza takılan ne varsa sorabilir ve müzik sohbetleri yaparak ufkunuzu genişletebilirsiniz.”


 • Gitar Eğitimi Almak İçin Yetenek Gerekli Midir?

Gitar çalmak isteyen kişilerin elbette hepsi aynı yetenekte olmayabilir. Kiminin müzik kulağı daha fazla gelişmiştir, kiminin teknik becerisi daha güçlüdür, kimi de daha çabuk parça çıkarabilir. Eğitmenlerimiz bütün bu detayları ve incelikleri göz önünde bulundurarak gitar dersi verirler.


 • Gitar Kursu İzmir Narlıdere ‘ye nasıl ulaşabilirim?

Narlıdere’nin merkezinde yer alan İzmir’in en eğlenceli gitar kursuna Balçova, Urla, Çeşme, SeferihisarHatay, Alsancak, Güzelbahçe, Karabağlar, Gaziemir, Buca ve Bornova semtlerinden toplu taşımayla çok kolay ulaşabilirsin.

Balçova’da gitar kursu arıyorum diyorsan otobüs durağı tam önümüzde. Bize tek bir toplu taşıma aracı ile 10 dakika içinde gelebilirsin.


Buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.