Luvi Sanat, Geçmişten Günümüze sanatla Kal!

luvi-sanat-narlıdereLuvi Sanat, sanatçı 2 arkadaşın temellerini 2014 yılında atıp, her şeyin olgunlaşmasıyla 2016 yılında hayata geçirdiği, kişilerin sanatsal uzmanlıklarını geliştirmek adına modern bir sanat anlayışıyla yola çıkmış bir sanat merkezi oluşumudur.

İzmir Narlıdere’de hizmet vermekte olan Luvi Sanat bünyesinde müzik kursları başta olmak üzere; resim, tiyatro, fotoğraf, yazarlık, diksiyon, yaratıcı drama ve sinema dersleri de verilmekte, dersler uygulamalarla pekiştirilmekte ve oluşturulan sosyal ortamla pek çok etkinlik gerçekleştirilmektedir.

Luvi Sanat’ta verilen eğitimlerde ders programları bireylerin sanattan olan beklentilerine göre özel olarak hazırlanmakta, her bireyin beklentisi özel olarak ele alınmakta ve her kursiyere özel olarak farklı eğitim programı sunulmaktadır.

Luvi Sanat’ta her kursiyer özeldir, her kursiyere özel ilgi göstermek yola çıktığımız esas konudur ve başarımızın anahtarıdır.

Eğitimlerimiz herkesin yararlanabilmesi adına haftanın her günü devam etmektedir. 10.00-22.00 saatleri arasında Luvi Sanat kurslarına katılmanız mümkündür.

Luvi Sanat’ a ulaşım sanıldığından daha kolaydır. İlim Çin’de bile olsa gidip alınız sözünü hatırlarsak, Narlıdere bana uzak, ben evimin yakınında bir yerden eğitim alayım demek boşunadır. Kaliteli bir eğitimi amaçlıyorsanız, ders gününüz için Narlıdere’ye gelmek sizin için zor olmamalıdır. Mesafeler kaliteli bir eğitime engel değildir. Ulaşımın giderek kolaylaştığı şehrimiz İzmir’de siz de kaliteli bir eğitimi hedefliyorsanız, uzak ya da mesafe var demeden önce ücretsiz deneme derslerimize gelmelisiniz.