Narlıdere Müzik Kursu

luvi-sanat-narlıdereNarlıdere Müzik Kursu, sanatçı 2 arkadaşın temellerini 2014 yılında atıp, her şeyin olgunlaşmasıyla 2016 yılında hayata geçirdiği, kişilerin sanatsal uzmanlıklarını geliştirmek adına modern bir sanat anlayışıyla yola çıkmış bir sanat merkezi oluşumudur.

İzmir Narlıdere’de hizmet vermekte olan “Narlıdere Müzik Kursu” bünyesinde enstrüman ve ses eğitimi dersleri verilmekte, dersler uygulamalarla pekiştirilmekte ve oluşturulan sosyal ortamla pek çok etkinlik gerçekleştirilmektedir.

Verilen eğitimlerde ders programları bireylerin sanattan olan beklentilerine göre özel olarak hazırlanmakta, her bireyin beklentisi özel olarak ele alınmakta ve her kursiyere özel olarak farklı eğitim programı sunulmaktadır.

Her öğrenci özeldir ve her öğrencimize özel ilgi göstermek yola çıktığımız esas misyonumuzdur ve başarımızın anahtarıdır.

Eğitimlerimiz herkesin yararlanabilmesi adına haftanın her günü devam etmektedir. 10.00-22.00 saatleri arasında Narlıdere Müzik kursu derslerine katılmanız mümkündür.