İzmir Gitar Kursu olarak bir bilgilendirme yazısında daha sizinleyiz.

Gitar çalmayı öğrenirken ve ilerlettiğimizde en önemli sorulardan biri “Hangi Gitarı Almalıyım?” Luvi Sanat Gitar Kursu İzmir olarak yazımızda bu sorunuza cevap vereceğiz.

Gitar Dersi İzmir olarak sizi de Ücretsiz Deneme Derslerimize bekleriz.

İzmir Gitar Kursu ile İyi Gitar Nasıl Anlaşılır?

Gitar Çizim

Gitar Çizim

Öncelikle gitar alacaksanız bol bol araştırın.

Gitara yeni başladıysanız da ucuz öğrenci gitarlarını tercih edin. Gitarı elinize alın ve işçiliğine, boyasına, malzeme kalitesine yani üstünde gözle görülür bir kusur olup olmadığına bakın. Sapıyla gövdesinin buluştuğu yere iyi bakın burada bir kalitesizlik sezerseniz almayın. Sonra çalmayı bir deneyin; sapının elinize oturup oturmadığına ve rahat tutup tutamadığınıza bakın. Eğer elektro gitar bakıyorsanız amfiyle bir deneyin. Gitarın klavyesine eşikten baktığınızda dik olması gerekmektedir.

Bu yazımızda size gitar alırken dikkat etmeniz gerekenleri yazdık. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz kursumuzdaki hocalarımız da size yardımcı olacaktır. Ayrıca Kursumuzda enstrüman satışı da yapılmaktadır.

Derslerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya Ücretsiz Deneme Derslerimizi denemek isterseniz; bize mail yoluyla, WhatsApp’dan yazarak ya da telefonla arayarak bize ulaşabilirsiniz. 0531 943 47 32