Luvi Sanat bünyesinde barındırdığı profesyonel, konservatuvarlı müzisyen ve birçok farklı alanda hizmet verebilen kadrosuyla organizasyonlarınıza renk katıyor.

Özel günlerinizde ihtiyaç duyduğunuz müzik, fotoğraf ve video organizasyonu hizmeti için Luvi Sanat’ı tercih edebilir ve organizasyonlarınızı unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Profesyonel Müzik Grubu Kiralamak İsteyenlerin Tercihi Luvi Müzik Organizasyon

Önce beklentilerinizi dinliyor, daha sonra size en uygun müzik gruplarını temin ediyoruz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ses sistemi gibi çözümler de sunarak, anahtar teslim, sizi hiç uğraştırmayacak kaliteli bir müzik organizasyonuna imza atıyoruz.

İzmir’de müzik organizasyonu denilince akla gelen müzik organizasyonu firmalarından biri olarak Luvi Sanat sizin için tüm ayrıntıları düşünüyor, planlıyor ve en iyi hizmeti sunuyor. Siz de müzik gruplarımızla ilgili bilgi almak isterseniz bize telefonla ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Hizmetleri

Özel günlerinizde ve düzenleyeceğiniz organizasyonlarda artık yalnız değilsiniz. Aklınızda sorular olmadan anın tadını çıkarabilirsiniz. Luvi Sanat Organizasyon hizmetleriyle sizin yanınızda.

Pop Grubu: 2 kişiden 20 kişiye kadar tercihinize göre, pop müziğin hem nostaljik hem de güncel eserlerine repertuarında yer veren profesyonel bir müzik grubu. Düğün, nişan, iş yemeği, mezuniyet gibi organizasyonların vazgeçilmez gruplarından bir tanesi.

Fasıl Grubu: İster evde, ister bir mekanda gerçekleştireceğiniz organizasyonlarına renk katacak 3-8 kişilik fasıl grubu ekipleri.

Karşılama Grubu: 2 kişilik duo, 3 kişilik trio, 4 kişilik quartet gibi seçeneklerle organizasyonlarınızın girişinde misafirlerinizi ağırlarken tercih edebileceğiniz profesyonel müzisyenlerden oluşan karşılama grupları.

DJ: Parti organizasyonlarının en çok tercih edilen seçeneklerinden bir tanesi, kendi özel ekipmanları ve set-up ıyla en eğlenceli müzik organizasyonları.

Fotoğraf ve Video: Alanında deneyimli fotoğrafçı ve video uzmanlarımız; özel günlerinizde anılarınızı ölümsüzleştirebilmeniz için sizin yanınızda.

Evlilik teklifi, ses sistemi kiralama, fasıl grubu kiralama, düğün müzik grubu kiralama gibi hizmetlerin yanı sıra menü tasarımı, katalog tasarımı, logo tasarımı gibi tasarıma dair hizmetler de sunmaktayız.

Tasarım ajansımıza ait web sitemizi incelemek için tıklayın; http://erturgutdesign.com/

Tüm hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için ve sizi ilgili departmanlarımıza yönlendirmemiz için bize 0531 943 4732 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Evlenme teklifi organizasyonu şakaya gelmez, doğru hizmeti uygun fiyata almak için bizi arayın!