Yazarlık Kursu İzmir Narlıdere, hayal gücünüzü kağıda dökmek için size bir fırsat sunuyor. Size hem eğlenceli hem de uygun fiyatlı yazarlık derslerini sunarken, kişiye özel ders programları hazırlayarak her seviyeye ve her yaşa yönelik çalışmalarla başarıyı garanti ediyor.

Eğer yazarlık dersleri konusunda aklınız karışıksa ücretsiz deneme derslerimize gelerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 0531 943 4732 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. 

Aklında Değil Kağıtta Saklamak İsteyenlere: Yazarlık Kursu İzmir

yazarlık-kursu-izmir-narlıdere

Kimi insanlar kendini konuşarak ifade ederken, kimileri ise yazarak ifade etme yolunu seçmektedir.

Şüphesiz yazmak ve yazabilmek iletişimin diğer bir aracı ve kendini ifade edebilmenin en güzel şekillerindendir. Yazmak büyülü bir yolculuk gibidir. 

Temelde herkes yazı yazabilmektedir. Ancak herkesin yazdığı yazı bir değildir. Bazı yazılar önem taşır ve kalıcılık yakalar. Bazı yazıların ise geçerliliği maalesef çok kısa sürer hatta bazen hiçbir geçerliliği yoktur.

Bu hususta siz de yazdıklarınızla fark yaratmak istiyorsanız ve yazı yazmaya başlamadan önce sağlam bir temel oluşturmak niyetinde iseniz yazarlık kursu eğitimini almanız gerekmektedir.

Yaratıcı yazarlık kursu fiyatları için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Her yaştan ve her meslekten bireylere eğitim vermekteyiz. İster hobi olarak yazmak isteyin, ister senaristlik için, ister farklı bir amaç için ne olursa olsun fark etmez. İstisnasız herkese uzman eğitmenlerimizle kaliteli eğitim vermekteyiz.

Eğitimimiz ardından oldukça profesyonelleşebilir hatta kitap yazarı bile olabilirsiniz.

 

Yazarlık Dersi Hakkında Merak Edilenler

 • Eğitimin Amacı Nedir?

Bu eğitim size temel yazı bilgileri verdiği gibi düşündüklerinizi etkileyici ve doğru bir şekilde kağıda aktarmanıza çok büyük şekilde kolaylık sağlamaktadır.


 • Kursa Kimler Katılabilir? Herhangi Bir Koşul Var Mı?

parşömen kağıdına yazı yazmakHerkes yazı yazabilir ancak kişinin hislerini, düşüncelerini ve olayları kaleme alabilmesi bir yetenektir. Ve bu yetenek iyi bir eğitim süreci ile ilerleme kaydederek gelişmektedir. Yani eğitim almadan çok etkili bir yazı kaleme almak biraz zordur.

Biz de kursumuz bünyesinde size verdiğimiz eğitim ile kalıcı yazılar yakalayacağınızı ve kendinizi geliştireceğinizi garanti ediyoruz. Üstelik yazarlık kursumuza kayıt yaptırmanız için herhangi bir ön koşul aramıyoruz.


 • Kurs Seçenekleri Nelerdir?

Yazarlık derslerimiz bireysel, özel ve sınıf dersleri olarak devam etmektedir. Her seviye için ve her amaç için programımız vardır. Size en uygun olan hangisi ise o gruba dahil olabilirsiniz.


 • Dersler Nasıl İşlenmektedir?

Kurumumuzdaki yazarlık eğitimi işleyişinden birazcık bahsedelim.

 • Sizlere öncelikle yazıların kökenlerini öğretiriz, yazın tarihini geçmiş dönem ve günümüz dönemi eserlerini karşılaştırarak kavramanız sağlarız.
 • Bir metindeki içerik ve biçim ilişkisini kavrarsınız. Daha sonra kurgu, olay örgüsü ve konu gibi hususları öğrenir ve yazmaya başlarsınız.
 • Daha sonra size yaratıcılık dersleri verilir. Bu aşamadan sonra artık geriye bol bol yazmanız ve pratik yapmanız kalmaktadır.
 • Eğitim süreciniz boyunca size bol bol yazma imkanı verildiği gibi, ünlü sanatçıların eserleri de okutulur ve ilham almanız sağlanır. Her ders sonunda size muhakkak öğrendiklerinizi uygulama imkanı tanınmaktadır.

 • Yazarlık Kursu İzmir Narlıdere’ye Nasıl Ulaşabilirim?

İzmir Narlıdere yaratıcı yazarlık kursu; Narlıdere Huzur Mahallesi’nde bulunmaktadır. yazarlık kursu balçova , yazarlık kursu urla , yazarlık kursu güzelbahçe aramalarınızla istediğiniz gibi bir kurs bulamadıysanız bize tek bir otobüs veya minibüsle gelmeniz oldukça kolay. 

 • Yaratıcı yazarlık kursu Buca
 • Yaratıcı yazarlık kursu Gaziemir
 • Yaratıcı yazarlık kursu Balçova
 • Yaratıcı yazarlık kursu Bornova
 • Yaratıcı yazarlık kursu Göztepe
 • Yaratıcı yazarlık kursu Karşıyaka gibi semtinize özel bir yazarlık okulu arıyorsanız ama bulamıyorsanız bize oldukça kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Luvi Sanat merkezi bütün toplu taşıma araçlarına çok yakın bir konumda bulunur.
 • İzmir’in en ünlü ana caddesi Mithatpaşa Caddesi üzerinde bulunan konumumuz ile İzmir’in her yerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimizle yazarlığa attığınız ilk adımdan, eğitiminizi tamamladığınız ana kadar sürekli yanınızda olacağımızdan şüpheniz olmasın. Size her şeyi en ince ayrıntısıyla öğreteceğimizin ve uzmanlaştıracağımızın garantisini vermekteyiz.